Msza św. w intencji rodziców
-
1 czerwca, 2015
W słoneczne niedzielne popołudnie udaliśmy się całymi rodzinami do Sanktuarium Matki Boskiej w Borku Starym na Mszę świętą. W zawsze tak gościnnym dla nas miejscu, którym opiekują sie ojcowie dominikanie, chcieliśmy powierzyć opiece Maryi wszystkich rodziców naszych przedszkolaków. Ojciec Roman sprawował Najświętszą Ofiarę. Dzieci z s. Marzeną i s. Martą, ubogaciły liturgie swoim pięknym śpiewem. Sześciolatki przeczytały czytania oraz wypowiedziały słowa modlitwy wiernych. Po zakończonej Eucharystii i słowach podziękowania z ust ojca Romana i s. Ewy, nastąpił krótki występ chóru przedszkolnego. Ten mały koncert był jeszcze jednym prezentem od dzieci dla wszystkich rodziców.
Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i obecność!
