Nasz chórek
-
19 maja, 2014
W niedzielę 18 maja chórek "Przyjaciele św. Józefa" wziął udział
w IV Ponadregionalnym Konkursie Pieśni Maryjnej "Matuchnie Pieśń Niesiemy".
Konkurs poprzedzony był wspólną Eucharystią w której uczestniczyli nasi chórzyści wraz z siostra dyrektor Ewą Wilk, panią Marzeną Wiśniewska i niektórymi rodzicami. O godzinie 15.00 rozpoczęły się występy. Nasze przedszkolaki zaprezentowały dwa utwory: "W ciszy niepokalanej" oraz "Kim jest Ta". Pięknym wykonaniem, swoja energią, entuzjazmem i radością zachwyciły jury, które przyznało im I miejsce z kategorii Zespoły wokalno-instrumentalne!
Dzieci były bardzo szczęśliwe i dumne z wygranej, ale także z tego powodu, że w tym dniu spotkały się
z ks. biskupem Janem Wątrobą, ordynariuszem naszej diecezji.
